سه شنبه 30 دی 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

«هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» 26 تا 29 آذرماه توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

«هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران»  26 تا 29 آذرماه توسط  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همانند سال‌های گذشته و در تعامل و همکاری نزدیک با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ نسبت به برگزاری «هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» هم‌زمان با «بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور» در تاریخ 26 تا 29 آذرماه سال جاری اقدام نموده است.
براساس تجربه شش دوره برگزاری این رویداد و به‌منظور افزایش بهره‌برداری از تسهیلات ایجادشده، موارد زیر به اطلاع می رسد:
1-    بر اساس سطح‌بندی محصولات بخشی از مبلغ خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی بین 10 تا 40 درصد تا سقف معینی موردحمایت قرار خواهد گرفت.
2-    به‌منظور تسهیل در ارائه حمایت‌ها، کلیه فرایندها (اعم از ثبت پیش فاکتور و پیگیری بعدی آن‌ها) به‌صورت الکترونیکی انجام خواهد شد؛ پیشنهاد می¬شود اعضای محترم هیئت‌علمی پیش از حضور در نمایشگاه، از طریق سامانه نمایشگاه به نشانی www.iranlabexpo.ir، فهرست شرکت‌ها و محصولات حاضر در نمایشگاه، مشخصات و مستندات فنی آن‌ها را مشاهده نموده و مقایسه‌های لازم را با محصولات مشابه انجام دهند. همچنین مشخصات تماس خریداران دوره‌های قبل نیز به‌منظور آگاهی از کیفیت و عملکرد محصولات، در سایت قابل‌رؤیت است.
3-    قبل از برگزاری نمایشگاه امکان صدور پیش فاکتور توسط شرکت‌ها وجود دارد اما پیشنهاد می‌شود هریک از اعضای محترم هیئت‌علمی ، ضمن بازدید از نمایشگاه، محصولات را بررسی و پس از مذاکره حضوری، پیش فاکتور دریافت کنند.
4-    معاونت بعد از برگزاری نمایشگاه کلیه پیش‌فاکتورهای ثبت‌شده را دسته‌بندی و برای اولویت‌بندی، تأیید و عقد قرارداد در کارتابل الکترونیکی نماینده رسمی که از سوی آن دستگاه معرفی می‌شود، قرار خواهد داد. فرمت معرفی نماینده رسمی و رابط سامانه قابل دانلود از سایت

تاریخ انتشار : 1398/09/10
کد : 10141
تعداد بازدید: 115