شماره داخلی : 3

آدرس ایمیل امور نخبگان :on.fars@bmn.ir** اطلاعیه **

با توجه به محدودیت زمانی در پاسخگویی به مراجعات حضوری و تماس های تلفنی و همچنین به منظور پاسخگویی بهتر و تسریع در امور نخبگان ،بنیاد نخبگان استان فارس به اطلاع می رساند مراجعه کنندگان و افراد تحت حمایت می توانند سوالات و درخواست های خود را از طرق زیر پی گیری نمایند:

1- سایت بنیاد ملی نخبگان و یا بنیاد نخبگان استان فارس و مراجعه به قسمت تسهیلات و حمایت های بنیاد ملی نخبگان

2- مراجعه به سامانه ثریا به آدرس sina.bmn.ir

3- در نهایت در صورت نیاز به کسب اطلاعات و توضیحات بیشتر تماس تلفنی

 

اقدامات لازم توسط متقاضیان استفاده از تسهیلات نظام وظیفه پس از معرفی بنیاد به ستاد کل نیروهای مسلح

پس از اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان به متقاضی در خصوص شماره و تاریخ نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح؛ لازم است متقاضی پس از گذشت 3 روز کاری از تاریخ نامه، از طریق شماره 81992838 با دبیرخانه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تماس حاصل نموده و از رسیدن نامه بنیاد ملی نخبگان به آن بنیاد اطمینان حاصل نماید. سپس شخصاً با در دست داشتن مدارک ذیل در اولین زمان ممکن به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به نشانی: بزرگراه شهید صیاد شیرازی مسیر شمال به جنوب بعد از بزرگراه رسالت زیر دومین پل عابر پیاده ساختمان آجری قرمزرنگ، مراجعه نماید.


 

اقدام لازم جهت ثبت اختراعات

مخترعین می توانند از طریق مراجعه به سایت www.ssaa.ir اداره کل مالکیت صنعتی تهران به آدرس : میدان امام خمینی (ره)-خیابان خیام-خیابان فیاض بخش جنب ساختمان شماره یک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور-ساختمان قدیم بانک ملت جهت ثبت اختراع اقدام نمایند.

کسانی که مخترع تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان نمی باشند: برای درخواست حمایت از تکمیل اختراع می توانند مستقیماً به مراکز رشد و برای تجاری سازی اختراع مستقیماً به پارک های فناوری مراجعه نمایند. علاوه بر این ،کلیه مراجع منطقه ای و اداره کل امور نوآوران و ارزشیابی فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری آماده راهنمایی و معرفی متقاضیان به مراکز رشد و پارک های فناوری و دیگر نهادها و سازمان های حمایت کننده از نوآوران هستند.


آدرس و شماره تماس بنیاد ملی نخبگان تهران:

ساختمان شماره 1: خیابان آزادی-بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا-پلاک 209 شماره تماس: 66917141-021

ساختمان شماره 2: خیابان نجات اللهی جنوبی - نرسیده به خیابان کریم خان- کوچه حقیقت طلب-پلاک 17

شماره تماس: 88900511-021