پنج شنبه 6 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها
 

سامانه ها

رئیس بنیاد نخبگان فارس در نشست با استاندار و روسای دانشگاه های استان در ارتباط با ایجاد «کارخانه نو آوری فارس» به تبادل نظر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان فارس به منظور تبادل نظر در ارتباط با حوزه های علم و فناوری، دکتر شریف رئییس بنیاد نخبگان فارس با حضور در استانداری فارس در نششتی با حضور دکتر نادگران رئیس دانشگاه شیراز، دکتر بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر مر رئیس پارک علم و فناوری استان فارس و دکتر دانش منش رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارس ، با دکتر رحیمی استاندار فارس به دیدار و گفتگو پرداخت

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان فارس به منظور تبادل نظر در ارتباط با حوزه های علم و فناوری، دکتر شریف رئییس بنیاد نخبگان فارس با حضور در استانداری فارس در نششتی با حضور دکتر نادگران رئیس دانشگاه شیراز، دکتر بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر مر رئیس پارک علم و فناوری استان فارس و دکتر دانش منش رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارس ، با دکتر رحیمی استاندار فارس به دیدار و گفتگو پرداخت.
دکتر شریف رئیس بنیاد نخبگان فارس در ارتباط با موضوع ایجاد «کارخانه نوآوری فارس» مطالبی را مطرح نموده و در این ارتباط بحث و تبادل نظر شد.
همچنین روسای دانش گاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی فارس با اشاره به گوشه ای از توانمندی ها، بر آمادگی این مراکز برای ارائه راهکارهای علمی جهت برون رفت از چالش های موجود تأکید کردند.
دکتر رحیمی استاندار فارس نیز از نخبگان و دانشگاهیان استان خواست که برای پیشرفت و توسعه پایدار همه جانبه استان و کشور تلاش کنند.

تاریخ انتشار : 1398/01/24
کد : 285
تعداد بازدید: 90

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

◈ ◈آدرس: شیراز - بلوار چمران - ابتدای بلوار شاهد - باغ مهر جوان◈ ◈

07136242850-07136242863-07136242849