یکشنبه 5 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها
 

سامانه ها

مرحله سوم دوره تربیت مربی خلاقیت و ایده پردازی (جایزه امید) در شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان فارس سومین مرحله از دوره تربیت مربی خلاقیت و ایده پردازی (جایزه امید) در روزه های پنجشنبه و جمعه، 9 و 10 اسفند ماه با شرکت 24 معلم از شهرستان های خنج و لامرد در دانشگاه شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان فارس سومین مرحله از دوره تربیت مربی خلاقیت و ایده پردازی (جایزه امید) در روزه های پنجشنبه و جمعه، 9 و 10 اسفند ماه با شرکت 24 معلم از شهرستان های خنج و لامرد در دانشگاه شیراز برگزار شد. این مرحله، سومین مرحله از برنامه چهار مرحله ای تربیت مربی خلاقیت و ایده پردازی شهرستان های خنج و لامرد است که به همت بنیاد نخبگان استان فارس، همکاری مجمع خیران نخبه پرور فارس و فرمانداری های شهرستان های خنج و لامرد برگزار می شود. این دوره آموزشی بر اساس نیاز به آموزش و ترویج مبانی مرتبط با خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری و آنچه به عنوان نوارزش آفرینی از آن یاد می شود و همچنین تمرکز زدایی از آموزش این مباحث از مرکز استان به شهرستان های مختلف، هدف گذاری شده است. مبانی نظری و عملی که در این دوره طراحی و آموزش داده می شود منطبق با آخرین روش ها و مباحث آموزش خلاقیت در دنیا می باشد.
در مرحله سوم، پنج سرفصل اصلی با عنوان های نگرش فنی و مهندسی، انواع تفکر، تکنیک های خلاقیت، سنجش خلاقیت و نگرش ادبی برای معلمان طی دو روز ارائه گردید.
همچنین در این دوره معلمین در ابتدا در آزمون مرتبط با مباحث مرحله دوم شرکت کردند.
معلمان شرکت کننده در این دوره می بایست به عنوان پروژه مرحله سوم، یکی از سرفصل های برنامه «مدارس فصلی خلاقیت و ایده پردازی» را انتخاب و برای آن موضوع اقدام به تدوین یک طرح درس و هم چنین ارائه آن در مدرسه خود و ارسال فیلم کارگاه اقدام نمایند؛ همچنین، در آغاز مرحله چهارم آزمونی از مباحث ارائه شده در مرحله سوم از معلمان به عمل خواهد آمد.

گالری تصاویر

تاریخ انتشار : 1397/12/22
کد : 273
تعداد بازدید: 38

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

◈ ◈آدرس: شیراز - بلوار چمران - ابتدای بلوار شاهد - باغ مهر جوان◈ ◈

07136242850-07136242863-07136242849