پنج شنبه 7 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

مراسم تقدیر از برگزیدگان کنکور و المپیاد استان فارس برگزار شد

مراسم تقدیر از برگزیدگان کنکور و المپیاد استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان فارس، مراسم تقدیر از برگزیدگان کنکور و المپیاد استان فارس در روز دوشنبه مورخ 99/11/20 ساعت 16 الی 17 در سالن جلسات دکتر مصطفوی دانشگاه شیراز با حضور دکتر شریف رئیس بنیاد نخبگان استان فارس، دکتر علیقلی مدیر دفتر استعداد درخشان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر محمد نمازی از نخبگان بنام کشور و استاد دانشگاه شیراز و جمعی از استعدادهای برتر استان به صورت حضوری و مجازی برگزار گردید.
در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر شریف به معرفی بنیاد، اهداف و تسهیلات حمایتی برای استعدادهای برتر پرداختند. در ادامه به اهمیت نقش نخبگان در آینده کشور و همچنین کمک به سازندگی کشور اشاره کردند. دکتر شریف با معرفی دانشمندان شامخ استان به برگزیدگان، اهمیت الگوسازی و آشنایی با شیوه‌ی علم آموزی این اساتید را مطرح نمودند. در ادامه جناب آقای دکتر نمازی با تایید سخنان دکتر شریف به شرح اهمیت حضور نخبگان و استعدادهای برتر در کشور و حمایت آن ها در جهت توسعه و ترویج علم پرداختند. هم چنین جناب آقای دکتر نمازی با شرح تجارب خویش به ایجاد روحیه و امیدواری در برگزیدگان به جهت ادامه راهی که در آن قدم گذاشته‌اند پرداختند.
در این مراسم با اهداء لوح تقدیر و جوایز، از 9 نفر از رتبه های برتر کنکور، 9 نفر از مدال آوران المپیادهای علمی کشوری در سال تحصیلی 99-98، دو نفر از برگزیدگان رویدادهای تخصصی فن آورد و همچنین از بانوی ملی‌پوش پاراتکواندو خانم مهتاب نبوی (دارای مقام اول مسابقات جهانی بلژیک سال 2020 در رشته پومسه ابداعی) تقدیر گردید.
با توجه به رعایت پروتکل های بهداشی، جلسه به صورت آنلاین برای آن دسته از عزیزانی که قادر به شرکت در مراسم نبودند از طریق بستر اسکای روم پخش گردید.

گالری عکس

تاریخ انتشار : 1399/11/23
کد : 20381
تعداد بازدید: 69