پیام تسلیت رییس بنیاد نخبگان استان فارس به مناسبت درگذشت دکتر لطف اله یارمحمدی

پیام تسلیت رییس بنیاد نخبگان استان فارس به مناسبت درگذشت دکتر لطف اله یارمحمدی

مرگ مسافرت جان از سبز خاک به بلندای افلاک است.
دامن از اشک تهی کن که پیوستن به جانان سعادتی پایان ناپذیر است.

درگذشت اندوه بار انديشمند ارجمند و زبان شناس برجسته جناب آقاي پروفسور لطف اله یارمحمدی؛ " استاد برجسته زبان شناسی دانشگاه شیراز"، موجب تأثر و تألم گرديد.
استاد لطف اله یارمحمدی به عنوان یک معلم اخلاق مدار، برگزیده جایزه علامه طباطبایی بنیاد ملی نخبگان و عضو پیوسته فرهنگستان علوم و در طول عمر با برکت و عزت خود همواره شيفته خدمت بود و تمام تلاش خود را در راه اعتلاي كشور مصروف مي داشت. حمايت وسيع و پيوسته ايشان از دانشجویان و تاثير بسيار زيادي كه در رشد و بالندگی و تربیت آن ها داشت، ريشه در اعتقادي عميق به قابليت ها و استعدادهاي جوانان این ميهن اسلامي بود.
به یقین آثار باقیه آن شخصیت خدمتگزار، چون نگینی در آسمان علم و پژوهش خواهد درخشید و تلاش ها و خدمات برجسته و خالصانه آن یار سفرکرده به عنوان الگویی مناسب برای بازماندگان و دوستان او برای همیشه در سرلوحه زندگی و فعالیت های آنان قرار خواهد گرفت.
بنیاد نخبگان استان فارس و بنیاد ملی نخبگان فقدان این جهادگر بزرگ عرصه علم و دانایی را به خانواده داغدار ایشان تسليت عرض نموده و از خداوند منّان برای آن فقید سعید، بهترین پاداش صالحان و بهره مندی از عنایات خاصه ولی الله الاعظم حضرت مهدی (عج) و صبر و شکیبائی و طول عمر برای بازماندگان را آرزومند است.
«روحشان شاد»

دکتر حبیب شریف
رییس بنیاد نخبگان فارس

تاریخ انتشار : 1400/05/26
کد : 20447
تعداد بازدید: 55