بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/05/30 - 09:07
  • - تعداد بازدید: 196
  • - تعداد بازدیدکننده: 188
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست هم اندیشی رییس بنیاد نخبگان استان فارس با رییس و مدیران دانشگاه علوم پزشکی شیراز

نشست هم اندیشی رییس بنیاد نخبگان استان فارس با رییس و مدیران دانشگاه علوم پزشکی شیراز

نشست هم اندیشی رییس بنیاد نخبگان استان فارس با رییس و مدیران دانشگاه علوم پزشکی شیراز

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان فارس در روز پنجشنبه مورخ ۲۷ مرداد ماه سال جاری نشست هم اندیشی با حضور رئیس بنیاد نخبگان فارس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و معاونان و مدیران ارشد دانشگاه، در مجتمع فرهنگی، رفاهی، ورزشی ولایت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز برگزار و راهکارهای توسعه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بنیاد نخبگان فارس، بررسی شد.

در این نشست حبیب شریف رئیس بنیاد نخبگان فارس ضمن تشریح اهداف و برنامه های بنیاد ملی نخبگان گفت: در طول سال‌های ۹۳ تا ۹۷ استفاده از پتانسیل های موجود بنیاد ملی نخبگان و حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ایجاد و توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مراتب بیشتر بود. ساخت مرکز جامع بازساختی، مرکز شتاب دهنده سلامت، جذب متخصصین ایرانی غیر مقیم، تعداد دانشجویان تحت حمایت و میزان بهره مندی آن ها از جوایز و امکانات بنیاد و غیره می توانست با شتاب بیشتری پیگیری شود.

 شریف گفت: یکی از اثرگذارترین برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان، اجرای طرح های شهید احمدی روشن است که در آن توانمندسازی دانشجویان در راستای حل یک چالش کشور مدنظر می باشد. لذا انتظار بنیاد نخبگان فارس این است که مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز، علاوه بر حمایت از شناسایی و مشخص کردن چالش های موجود در حوزه های مختلف سلامت و امور مربوط به فعالیت های دانشگاه و همچنین تلاش برای یافتن حامیان این طرح ها، از امکانات و اعتبارات پژوهشی دانشگاه در این زمینه استفاده کنند.

 وی گفت: هر فعالیتی که در بنیاد نخبگان فارس در حال انجام است در راستای توانمندسازی دانشجویان بوده که بعضی از آن ها موفق به ایجاد یک شرکت دانش بنیان می گردند.

در خاتمه مقرر گردید که هر یک ماه یکی از معاونین دانشگاه با برگزاری جلسه ای ویژه با بنیاد نخبگان فارس، راهکارهایی را برای تعامل بیشتر در حوزه خود بیابند.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 160685
کلمات کلیدی
مدیر فارس
خبرنگار

مدیر فارس