بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/04/28 - 08:43
  • - تعداد بازدید: 41
  • - تعداد بازدیدکننده: 39
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

سفر مسئولین بنیاد نخبگان فارس به شهرستان بیضاء در استان فارس

سفر مسئولین بنیاد نخبگان فارس به شهرستان بیضاء در استان فارس

سفر مسئولین بنیاد نخبگان فارس به شهرستان بیضاء در استان فارس

در ادامه سفر های مسئولین بنیاد نخبگان استان فارس به شهرستان های این استان، رییس، معاون و دو نفر از کارشناسان این بنیاد در تاریخ ۲۵ تیرماه سال جاری با سفر به شهرستان بیضاء که یکی از مناطق کمتر برخوردار استان می باشد چند برنامه را اجرا نمودند.

در ابتدا با شرکت در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان که بصورت فوق‌العاده تشکیل شده بود، رییس بنیاد نخبگان فارس ضمن معرفی بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مجمع خیران نخبه پرور فارس و فعالیت های آنها، توجه بنیاد نخبگان فارس نسبت به شهرستان ها، به ویژه مناطق کمتر برخوردار را مورد تاکید قرار داد و گفت: ظرف ۷ ماه گذشته تاکنون ۲ سفر توسط مسئولین بنیاد نخبگان فارس به شهرستان بیضاء انجام شده است و در هر سفر تعدادی از دانش آموزان مستعد و یا برگزیده جشنواره ها و همچنین معلمین موفقی که دوره های توانمند سازی بنیاد نخبگان فارس را طی کرده‌اند مورد تقدیر قرار گرفته اند.

دکتر فخار زاده، معاون بنیاد نخبگان استان فارس نیز با اشاره به برنامه ملی شهاب گفت: خوشبختانه این برنامه که از سال ۹۳ آغاز شده است، بصورت مستمر در فارس در حال اجراست. حتی فرآیند مرحله هدایت نیز از ۳ سال قبل در بعضی از حوزه و مناطق استان فارس در چند زمینه از هوش های هشت گانه آغاز شده است. وی از مسئولین شورای آموزش و پرورش و شهرستان بیضاء درخواست کرد که با حمایت های خود اجرای این برنامه ها را تقویت نمایند.

در بخش دیگر این سفر، طی مراسمی از دانش آموزان مستعد شناسایی شده جدید که بعضی از آن ها توسط مجمع خیران نخبه پرور فارس بورس توانمندسازی دریافت کرده اند، تقدیر شد.

هم چنین در این سفر نیم روزه در نشست مشترک مسئولین بنیاد نخبگان فارس با مدیران مدارس ابتدایی دوم و دوره  متوسطه اول در خصوص عزم جدی بنیاد و مجمع در خصوص اجرای برنامه شهاب، ضمن ارایه گزارش و توضیحات توسط رییس و معاون آموزشی آموزش وپرورش بیضا، یکی از مدیران به بیان جمع بندی چالش های اجرای برنامه شهاب که توسط تمام مدیران گزارش شده بودند پرداختند. در بخش پایانی نشست معاون بنیاد نخبگان استان فارس ضمن سپاس از توجه مدیران به این برنامه، به تبیین دیدگاه ها و موارد اجرایی در رابطه با چالش های مطرح شده پرداختند.

گالری عکس

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 160115
کلمات کلیدی
مدیر فارس
خبرنگار

مدیر فارس