بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/03/14 - 19:48
  • - تعداد بازدید: 21
  • - تعداد بازدیدکننده: 21
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تقدیر از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه شیراز

تقدیر از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه شیراز

تقدیر از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه شیراز

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان فارس در جلسه ای که در  تاریخ ۴ خرداد ماه سال جاری در دانشگاه شیراز  برگزار  شد از دانشجویان استعدادهای درخشان این دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

 در این جلسه رئیس بنیاد فارس با گرامیداشت سالگرد فتح خرمشهر و یادی از رزمندگان شهید و ایثارگر گفت: یکی  از برنامه های توانمندسازی دانشجویان تحت حمایت بنیاد نخبگان فعالیت در حوزه های فرهنگی است.

 در همین رابطه روز سوم  خرداد  ماه جمعی از دانشجویان و مسئولین بنیاد نخبگان فارس و  دانشگاه صنعتی شیراز با جمعی از جانبازان قطع نخاعی دفاع مقدس دیدار کردند.

در  این دیدار جانبازان قهرمان به ذکر خاطرات زمان حضور در جبهه‌های دفاع حق علیه باطل پرداختند و با روحیه های بالا باعث تقویت روحیه عیادت کنندگان گردیدند.

شریف از دانشجویان درخواست نمود که با ارتباط بیشتر با بنیادهای استانی خودشان را در اجرای برنامه های توانمند سازی سهیم‌ نمایند.

شریف گفت: به دلیل محدودیت ها، مسئولین بنیاد ملی در تلاشند که دایره مخاطبین  بنیاد افزایش یابد و تعداد بیشتری از استعدادهای درخشان مورد حمایت قرار گیرند. برای مثال اجرای طرح های شهید احمدی روشن یا شهید بابایی در همین راستا است که دانشجویان استعداد های درخشان می توانند با تشکیل هسته های دانشجویی  در این رویدادهای اثرگذار در جامعه شرکت نمایند.

 در پایان از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه شیراز تقدیر به عمل آمد.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 158412
کلمات کلیدی
مدیر فارس
خبرنگار

مدیر فارس