بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/06/22 - 11:50
  • - تعداد بازدید: 313
  • - تعداد بازدیدکننده: 303
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

با همکاری بنیاد نخبگان فارس مراسم تقدیر از برگزیده سومین جایزه علمی پروفسور کرامت اله ایزدپناه در زمینه ویروس شناسی گیاهی برگزار شد.

با همکاری بنیاد نخبگان فارس مراسم تقدیر از برگزیده سومین جایزه علمی پروفسور کرامت اله ایزدپناه در زمینه ویروس شناسی گیاهی برگزار شد.

مراسم تقدیر از برگزیده سومین جایزه علمی پروفسور کرامت اله ایزدپناه

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان فارس‌، در مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین کنگره ملی گیاه پزشکی که در تاریخ ۱۲ شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار شد، از برگزیده جایزه علمی پروفسور کرامت الله ایزدپناه تقدیر بعمل آمد.
برگزیده این جایزه جناب آقای دکتر بهروز گل حسن، فارغ التحصیل دانشگاه تهران می باشند.
این جایزه به همت مجمع خیران نخبه پرور فارس و با همکاری بنیاد نخبگان فارس در زمینه  بیماری های گیاهی تعریف شده است.
 پروفسور کرامت الله ایزدپناه استاد دانشگاه شیراز و از برگزیدگان جایزه علامه طباطبایی بنیاد ملی نخبگان         می باشند که صاحب افتخارات متعددی نیز  هستند.
 عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران، عضو پیوسته آکادمی علوم جهان (TWAS)، برگزیده چهره های ماندگار، بنیان گذار مرکز تحقیقات ویروس شناسی گیاهی، دریافت کننده فلوشیپ های فولبرایت آمریکا و الکساندر هومبولدت آلمان، عضویت و ریاست انجمن بیماری شناسی گیاهی ایران، عضویت در انجمن های بین المللی و شناسایی و توصیف چندین ویروس برای اولین بار در سطح جهانی، بعضی از افتخارات ایشان می باشد.
لازم به ذکر است که تاکنون حدود ۳۰ جایزه به نام بزرگان، نخبگان، دانشمندان، مشاهیر و افراد شاخص و اثرگذار در زمینه های مختلف در مجمع خیران نخبه پرور فارس تعریف شده است و همه ساله عده زیادی از جوانان و نوجوانان با برگزیده شدن در این جوایز مورد حمایت قرار می گیرند.
همچنین در مراسم فوق الذکر نیز به آقای دکتر صادق زارعی، فارغ التحصیل دانشگاه شیراز، لوح شایسته تقدیر اهدا گردید.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 161176
کلمات کلیدی
مدیر فارس
خبرنگار

مدیر فارس