بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/03/09 - 10:00
  • - تعداد بازدید: 228
  • - تعداد بازدیدکننده: 96
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید از شرکت صنعتی فراسان

ثبت نام در برنامه بازدید از شرکت صنعتی فراسان

ثبت نام در برنامه بازدید از شرکت صنعتی فراسان

به اطلاع می رساند بنیاد نخبگان استان فارس با هدف آشنایی دانشجویان و دانش آموختگان مستعد با صنایع فعال در استان فارس برنامه بازدید تخصصی از شرکت صنعتی فراسان در روز دوشنبه مورخ 16 خرداد ماه از ساعت 8 تا 14 برگزار خواهد کرد.
شرکت فراسان در سال 1365 فعالیت خود را به صورت محدود و در زمینه‌ی ساخت پره‌های کولرهای هوایی و برج های خنک‌کننده آغازکرد؛ ولی در طول 30 سال فعالیت خود، این شرکت با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز و نیز بهره‌مندی از نیروی با استعداد جوان، توانست به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات کامپوزیتی (صنعت لوله هایGRP) در ایران شناخته شود.
با توجه به حیطه فعالیت شرکت مذکور دانشجویان و دانش آموختگان رشته‌هایی از جمله مهندسی مکانیک، مهندسی مواد، مهندسی شیمی، مهندسی ابزاردقیق، شیمی می توانند در صورت تمایل در این بازدید ثبت نام نمایند. با توجه به محدودیت ظرفیت شرکت کنندگان اولویت با عزیزانی است که زودتر ثبت نام خود را انجام دهند.
ثبت نام تا ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 11 خرداد ماه از طریق این لینک امکان پذیر خواهد بود و بازدید ویژه دانشجویان و دانش آموختگان تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان به صورت رایگان بوده ولیکن سایر دانشجویان و دانش آموختگان نیز می توانند با پرداخت 200 هزار ریال بابت هزینه شرکت در این برنامه ثبت نام نمایند (نحوه واریز مبلغ متعاقبا به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد).

 

 

 

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 135635
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم