بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/02/20 - 20:06
  • - تعداد بازدید: 91
  • - تعداد بازدیدکننده: 87
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اختتامیه رویداد ملی فناورانه پل

مراسم اختتامیه رویداد ملی فناورانه پل برگزار شد

مراسم اختتامیه رویداد ملی فناورانه پل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان فارس، در تاریخ پنج­شنبه 14 اردیبهشت­ ماه، با همکاری بنیاد نخبگان فارس و مجمع خیران نخبه پرور فارس و به همت شتاب ­دهنده­ و مرکز تحقیقات و فناوری ­های نوین پزشکی آدلان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مراسم اختتامیه اولین رویداد پل، همزمان با هفته شیراز به منظور استفاده از ظرفیت­ های نخبگان در حل مسائل استان فارس برگزار شد.

در مرحله اول، دست اندرکاران رویداد طی 172 ساعت مطالعه و بررسی، بیش از 50 نیاز عمومی نهاد­ها و 300 نیاز تخصصی ویژه صنایع استان فارس را شناسایی کردند. در مرحله بعد  149 طرح از 16 استان کشور در پنج گروه علوم انسانی، گردشگری، فنی و مهندسی، کشاورزی و سلامت به دبیرخانه رویداد ارسال و سپس داوری شدند، که در نهایت تیم­ های اول تا دهم در اختتامیه معرفی شدند. رتبه های اول تا سوم این برنامه طرح های «فروگانیک» به سرگروهی علی رمضانی، طرح «کی میاد» به سرگروهی رویا مرادی و طرح «تب سنج های نوین تپنو» به سرگروهی حمیدرضا محقق  بودند.

لازم به ذکر است که در مراسم جوایز نقدی تیم­ های اول تا سوم به ترتیب 500، 300 و 200 میلیون ریال و تیم ­های چهارم و پنجم هرکدام 50 میلیون تومان اهدا گردیدند.

در بخش دانش ­آموزی این رویداد، 50 ایده به دبیرخانه ارسال، که پس از داوری به 30 طرح برتر جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا شد.

هدف اصلی رویداد پل اتصال ایده ها و طرح ­ها به سازمان­ ها یا صنایع مربوطه، هدایت برگزیدگان به سمت شرکت­ های دانش­ بنیان، ایجاد فضای اجرای ایده ها و طرح ها و ارائه دوره ­های توانمند­سازی برای آن­ها است که با اختتامیه این رویداد این ماموریت پایان نخواهد یافت و در این راستا این حمایت ها به تیم های برگزیده اعطا خواهد شد.

گالری عکس

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 165512
کلمات کلیدی
مدیر فارس
خبرنگار

مدیر فارس